Kinect Adventures

Naudotas Xbox 360 žaidimas, Kinect Adventures. PAL (Europos) regiono. Reikalingas Kinect sensorius. Formatas: Fizinis žaidimo diskas

Nuo Kaina 3,00 €
Daugiau
Liko kai kurios pozicijos

Xbox 360 kinect sensorius

Naudotas juodas Xbox 360 kinect sensorius, skirtas Xbox 360 S ir E konsolėms (be maitinimo bloko, kuris reikalingas jungiant prie senesnių Xbox 360 konsolių). Patikrintas, pilnai veikiantis. Maitinimo bloką mūsų parduotuvėje galite įsigyti atskirai.

Kaina 29,40 € Bazinė kaina 35,00 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos
  • −25%

Far Cry 4

Naudotas Xbox One žaidimas, Farcry 4.

Žanras: nuotykių, rpg

20,00 €
15,00 € Sutaupote 25%
Kiekis

  • Saugumas (visos siuntos turi sekimo numerius) Saugumas (visos siuntos turi sekimo numerius)
  • Pristatymas (pristatymas Lietuvoje per 2-4 d.d.) Pristatymas (pristatymas Lietuvoje per 2-4 d.d.)
  • Kokybė (visos prekės yra originalios ir patikrintos) Kokybė (visos prekės yra originalios ir patikrintos)
Aprašymas

Apie žaidimą

Pasislėpęs Himalajuose, gūdi Kyrat regionas, kuriame svarbiausia tradicijos, tačiau nemažai ir žiaurumo. Būsi Eidžėjus Geilas. Keliauji į Kyrat išpildyti savo mirštančios mamos paskutinį norą, tačiau įsiveli į pilietinį karą, siekiantį nuversti diktatoriaus Pagan Minrėžimą. Keliauk po jį ir tirk šį didžiulį, atvirą regioną, kur pavojus ir netikėtumai slypi kiekviename kampe. Čia svarbus kiekvienas sprendimas ir kiekviena sekundė čia praleista - jau istorija. Sveikas atvykęs į Kyrat.

SUSIPAŽINK SU ATVIRU PASAULIU, KUPINU ĮVAIRIAUSIŲ GALIMYBIŲ

    Atrask patį visapusiškiausią Far Cry pasaulį. Vietovės nuo vešliausių miškų iki sniego padengtų Himalajį, visas pasaulis čia yra gyvas ir… mirtinai pavojingas.
    Kyrat gausu įvairiausių gyvūnų, pradedant leopardais, raganosiais, juodaisiais ereliais ir pavojingais barsukais. Pradėdamas resursų medžioklę nepamiršk, jog tave taip pat gali kas nors medžioti…
    Šukuok priešų teritoriją iš viršaus naudodamasis nauju helikopteriu ir greit nusileisk ant žemės naudodamas savo sparnuotąjį kostiumą. Užsiropšk ant šešias tonas sveriančio dramblio nugaros ir priversk jį išlieti savo įniršį ant savo priešų.
    Kiekvienam darbui rinkis tinkamą ginklą, nesvarbu, ant kiek tas darbas beprotiškas ar nenuspėjamas. Toks gausus arsenalas tikrai nepaliks tavęs be išeities.      

CO-OP RĖŽIMAS: ATSIVESK DRAUGĄ
Nebūtina kiekvieną kelionę praleisti vienam. Far Cry 4 bus galima žaisti dviese, tai naujovė šioje serijoje, padedanti pamatus tolimesniam šios sistemos vystymuisi. Nuo šiol galėsite tyrinėti gyvąjį Kyrat pasaulį kartu su draugu.

Prekė detaliau
1 Vienetas

Charakteristikos

Žaidimo būklė:
Labai gera
Žaidimo kalba:
Anglų
Aprašymo/dėžutės kalba:
Anglų
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e