1. Ka reiškią pateiktos būklės sąvokos?

Naujas, neišpakuotas - žaidimas yra su nepažeista pakuote, naujas. Visi viduje esantys kodai nepanaudoti.
Kaip naujas - žaidimas yra išpakuotas ir panaudotas keletą kartų. Ant dėžutės ir disko beveik nesimato naudojimo žymių. Žaidimas patikrintas ir puikiai veikia. Prie žaidimo pridėti kodai gali būti panaudoti.
Labai gera - žaidimas yra išpakuotas ir panaudotas daugiau nei keletą kartų. Ant dėžutės ir disko gali būti minimalių naudojimo žymių. Žaidimas patikrintas ir puikiai veikia. Prie žaidimo pridėti kodai gali būti panaudoti.
Gera - žaidimas yra išpakuotas ir panaudotas daugiau nei keletą kartų. Ant dėžutės ir disko matomos naudojimo žymės (gali būti ryškesnių pabraižymų ant disko, gali būti įskilusi dėžutė). Žaidimas patikrintas ir veikia. Prie žaidimo pridėti kodai gali būti panaudoti.
Patenkinama -žaidimas yra išpakuotas ir panaudotas daugiau nei keletą kartų. Ant dėžutės ir disko matomos naudojimo žymės (yra ryškesnių pabraižymų ant disko, gali būti sulūžusi dėžutė). Žaidimas patikrintas ir veikia. Prie žaidimo pridėti kodai gali būti panaudoti.

2. Ar galima žaisti Xbox Original žaidimus su Xbox 360, Xbox One arba Xbox Series S/X kartos konsolėmis?

Galima žaisti kai kuriuos Xbox Original žaidimus su naujesnės kartos konsolėmis (šiuo metu yra daugiau nei 40 Xbox Original žaidimų, kurie turi "atgalinį suderinamumą" (angl. bacwards compatibility) ir juos galima žaisti tiek Xbox 360 (Xbox 360/Xbox 360 Elite/Xbox 360 Slim/Xbox 360 E), tiek Xbox One (t.y. Xbox One/Xbox One S/Xbox One X) kartos, tiek ir Xbox Series S/X kartos konsolėmis. Paminėtina tai, kad Xbox One S All-Digital Edition ir Xbox Series S konsolėmis negalima žaisti minėtų žaidimų jei turite šių žaidimų fizines formas/kopiją, nes šios konsolės neturi DVD/BluRay įrenginio diskams skaityti.
Daugiau informacijos galite rasti čia: Wikipedia

3. Ar galima žaisti Xbox 360 žaidimus su Xbox One arba Xbox Series S/X kartos konsolėmis?

Galima žaisti kai kuriuos Xbox 360 žaidimus su naujesnės kartos konsolėmis (šiuo metu yra daugiau nei 550 Xbox 360 žaidimų, kurie turi "atgalinį suderinamumą" (angl. bacwards compatibility) ir juos galima žaisti tiek Xbox One (t.y. Xbox One/Xbox One S/Xbox One X) kartos, tiek Xbox Series S/X kartos konsolėmis. Paminėtina tai, kad Xbox One S All-Digital Edition ir Xbox Series S konsolėmis negalima žaisti minėtų žaidimų jei turite šių žaidimų fizines formas/kopiją, nes šios konsolės neturi DVD/BluRay įrenginio diskams skaityti.
Daugiau informacijos galite rasti čia: Wikipedia 

4. Ar galima žaisti Xbox One žaidimus su Xbox One S ar Xbox One X konsolėmis?

Galima žaisti visus Xbox One žaidimus su Xbox One S ir Xbox One X konsolėmis, kadangi tai yra tos pačios kartos konsolės (čia galioja ta pati pastaba dėl fizinių žaidimų diskų ir Xbox One S All-Digital Edition konsolės).
Daugiau informacijos galite rasti čia: Wikipedia

5. Ar galima žaisti Xbox One žaidimus su Xbox Series S/X kartos konsolėmis?

Galima žaisti beveik visus Xbox One konslės kartos žaidimus su Xbox Series X/S kartos konsolėmis (išimtis yra Kinect žaidimai, kadangi Xbox Series X/S konsolės nepalaiko šio įrenginio).
Daugiau informacijos galite rasti čia: Wikipedia

Sekite mus Facebook'e